Topaz, Malta, Bugibba, 18.4.2018, Snídaně
Topaz
Topaz
Topaz
Topaz
Topaz
  • Topaz

    starstarstarstar
  • Malta | Bugibba

  •   Snídaně
  • letecky PRG
  •   18.4.2018 - 25.4. / 8 nap / nocí

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

 ID 139162616

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Topaz Hotel
Kategorie hotelu: ***
Popis
Tento příjemný hotelový komplex ležící ve známém turistickém centru Buggiba. Centrum letoviska je vzdáleno 10 minut chůze od hotelu po pobřežní promenádě, kde se nachází mnoho restaurací, barů, obchůdků, vodní park pro děti, lékárna, kino, casino a supermarket. Před hotelem se nachází autobusová zastávka, odkud odjíždí spoje na písečnou pláž v Mellieze či do dalších letovisek. V letovisku se nachází také uměle vytvořená písečná pláž s kamenitým podložím (10 minut chůze od hotelu).
Ubytování
Hotel Topaz se může pochlubit vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, velkou sluneční terasou, restaurací Emerald Main otevřenou na snídani, oběd a večeři, tradiční anglickou Royal Oak Pub, bar u bazénu, pizzerie La Perla podávající večer vynikající pizzu a těstoviny a víceúčelovou oblast s pohovkami a malou knihovnou.
Poloha
Hotel Topaz se nachází v živé oblasti zálivu svatého Pavla v regionu Bugibba, pouhých 10 minut chůze od pláže, pouhých 300 m od nejbližšího autobusového nádraží spojujícího s Valletou a 700 m od hlavního náměstí Bugibby.
Vybavení a služby
Klimatizované pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, satelitní TV, trezorem (za poplatek) a balkónem.
Výhody a nevýhody
Hotel Topaz se nachází jen kousek pěšky od mola, kde odjíždějí výletní lodě na ostrov Gozo, Blue Lagoon a Valletta Grand Harbour.
Stravování
Snídaně – formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze formou bufetu.
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
Ubytování se zvoleným typem stravování na 7 nocí, leteckou dopravu z Prahy na Maltu a zpět včetně všech poplatků, transfery z letiště na hotel a zpět, povinné pojištění CK
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, lze sjednat v naší kanceláři
Pořadatelem tohoto zájezdu je STRIATUM, s.r.o., IČ 28456033.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.