Sirius, Portugalsko, Madeira, Funchal, 27.4.2018, Snídaně
Sirius
Sirius
Sirius
Sirius
Sirius
  • Sirius

    starstar
  • Portugalsko | Madeira

  •   Snídaně
  • letecky PRG
  •   27.4.2018 - 4.5. / 8 nap / nocí

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

 ID 139308544

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Sirius
Popis
Krásný, malý, velmi oblíbený hotel se střešní terasou a panoramatickým výhledem na malebné centrum Funchalu se nachází 10 minut pěší chůze od pláže. Nabízí prostorné pokoje s balkonem a wi-fi připojením, které je zdarma v celém hotelu.
Ubytování
Hotelové pokoje s parketovou podlahou a velkými okny mají vlastní koupelnu s vanou či sprchou a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou dále vybavené kabelovou televizí, telefonem a připojením wi-fi zdarma. Každý pokoj má také svůj balkon.
Poloha
Poloha hotelu je vhodná jak pro poznávání hlavního města Madeiry, tak pro koupání v moři. Písčitá pláž se nachází 10 minut pěší chůze od hotelu a do historického centra se pěšky dostanete do 15 minut.
Vzdálenosti
Funchalský přístav a staré město se nacházejí 1 km od hotelu a na mezinárodní letiště se dostanete přibližně za 25 minut.
Vybavení a služby
Hotel Sirius nabízí ubytování v 38 plně zařízených pokojích. Recepce je otevřena nepřetržitě 24 hodin denně. Na střeše hotelu se nachází terasa s nádherným výhledem na město, kde si můžete vychutnat osvěžující drink. V hotelovém salonku se ráno podává snídaně. V hotelu se dále nachází restaurace, autopůjčovna, služba praní a žehlení a v celém hotelu je připojení wi-fi zdarma.
Stravování
Snídaně formou bufetu
Doprava
Letecky z Prahy
Cena zahrnuje
7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s částečným výhledem na moře se snídaní, zpáteční letenka Praha - Madeira - Praha (s 1 přestupem), zpáteční transfer letiště-hotel-letiště, služby místního česky mluvícího delegáta, letištní poplatky, povinné pojištění ck. Cena balíčku byla kalkulována dle aktuální ceny letenky.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, lze sjednat v naší kanceláři
Pořadatelem tohoto zájezdu je STRIATUM, s.r.o., IČ 28456033.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.