Pandanus Beach Resort & Spa, Srí Lanka, Induruwa, 19.4.2018, Polopenze
Pandanus Beach Resort & Spa
Pandanus Beach Resort & Spa
Pandanus Beach Resort & Spa
Pandanus Beach Resort & Spa
Pandanus Beach Resort & Spa
  • Pandanus Beach Resort & Spa

    starstarstarstar
  • Srí Lanka | Induruwa

  •   Polopenze
  • letecky PRG
  •   19.4.2018 - 27.4. / 9 nap / nocí

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

 ID 121788206

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Pandanus Beach Resort & Spa, Sri Lanka
Popis
Pandanus Beach Resort & Spa na pláži v obci Induruwa nabízí venkovní bazén, fitness centrum, kadeřnický a kosmetický salon a pokoje s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma
Ubytování
Hotel poskytuje 50 moderně zařízených a plně klimatizovaných pokojů různých typů. Některé z pokojů mají vlastní balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením včetně vysoušeče vlasů, TV/SAT, minibarem, a výbavou na přípravu čaje.
Poloha
Resort leží na jihozápadním pobřeží v letovisku Induruwa, v roce 2014 prošel kompletní rekonstrukcí. Induruwa s obchody a restauracemi je vzdálena asi 5 minut jízdy.
Vybavení a služby
V hotelu je hostům k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace nabízející různé typy kuchyní, prostory pro pořádání banketů, konferenční místnost, business centrum s možností poskytnutí sekretářských služeb, prádelna, obchod se suvenýry či směnárna.
Sport a zábava
Hosté mohou využívat venkovní bazén, fitness centrum či spa centrum, kde je možné se zrelaxovat po náročném dni.
Stravování
polopenze
Doprava
letecky z Prahy
Program
V případě zájmu o fakultativní výlet nás neváhejte kontaktovat. Cena je uvedena při obsazenosti 2-3 osob.

Sledování delfínů a velryb (od brzkých ranních hodin) - 1670,-Kč

Vyzvedneme Vás okolo půl 6 ráno a odvezeme do přístavu Tangalle, nebo Mirissa odkud dále pojedeme lodí do hlobokého moře a budeme pozorovat delfíny a velryby, což zabere 2-4 hodiny. Následuje návrat do přístavu a převezení zpět do hotelu.
Doporučení: vemte si na sebe lehké oblečení a pokrývku hlavy na výlet lodí.


Galle městská tour - 910,-Kč

Vyzvedneme Vás okolo 9 hodiny ranní a navštívíme pevnost Galle Fort, která byla prvně postavena roku 1588 portugalci, později značně opevněná během 17. století od roku 1649 dále holanďany. Dnes se toto místo proměnilo do barevné turistické oblasti, kterou navštěvují obyvatelé Sri Lanky a také turisté z celého světa. V pevnosti je mnoho restaurací, hospod a obchodů se suvenýry. Odpoledne návrat do hotelu na jihozápadním pobřeží.


Singharaja deštný prales (celodenní výlet) - 1670,-Kč

Singharaja děštný prales je zapsaný v kulturním dědictví UNESCO a je to poslední životaschopný tropický nížinný deštný prales na Sri Lance, který se klene na ploše 18900 akrů. Z 12ti druhů endemických savců se zde nachází 8. Taktéž se zde nachází mnoho druhů savců, plazů, obojživelníků a motýlů. Ve večerních hodinách je plánovaný návrat k Vašemu hotelu.


Galle / Hikkaduwa / Meetiyagoda / želví líheň (celodenní výlet) - 1365,-Kč

Okolo 8 hodiny ranní Vás vyzvedneme u hotelu a pojedeme do Bentota, abychom se projeli na řece Madhu. Později navštívíme želví líheň v Induruwa, abych se podívali jak jsou zde želvy chráněny a vypouštěny do moře. Posléze pojedeme do Ambalangoda, místa, kde se vyrábějí tradiční masky, které jsou používány k různým druhům oslav. Navštívíme doly měsíčního kamene v Meetiyagoda. Kousek odpodál se nachází Hikkaduwa resort, který je znám jako turistické místo plné hotelů, restaurací, hospod a obchodů se suvenýry. Dále navštívíme pevnost Galle Fort, která byla prvně postavena roku 1588 portugalci, později značně opevněná během 17. století od roku 1649 dále holanďany. Dnes se toto místo proměnilo do barevné turistické oblasti, kterou navštěvují obyvatelé Sri Lanky a také turisté z celého světa. V pevnosti je mnoho restaurací, hospod a obchodů se suvenýry. V pozdějších večerních hodinách je naplánovaný příjezd zpět k Vašemu hotelu.


Národní park Uda Walawe, jeep safari - 2730,-Kč

Vyzvedneme Vás u hotelu okolo 7 hodiny ranní a pojedeme do národního parku Uda Walawe. Národní park byl založen roku 1972 jako útočiště pro slony. Od té doby se park stal útočištěm i mnoha jiných savců a ptáků. V jeden den zde můžete spatřit až 100 druhů různých ptáků. Park se rozkládá okolo Uda Walawe nádrže, umělého jezera a nachází se zde mnoho různých terénů (přes otevřené pastviny, plantáže až džungle). Následně nás čeká projížďka v jeepech po parku. Ve večerních hodinách je naplánovaný návrat zpět na hotel.
Cena zahrnuje
Zpáteční letenku z Prahy včetně poplatků a tax, ubytování na 9 nocí v hotelu Pandus Beach Resort & Spa s polopenzí, transfery z/na letiště, povinné pojištění CK

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Cena nezahrnuje
Fakultativní výlety viz. program, vízum (Srí Lanka od 1. ledna 2012 zpoplatňuje krátkodobý pobyt cizinců (do 30 dnů). Každý zájemce o pobyt na ostrově se musí před příjezdem na Srí Lanku elektronicky registrovat na www.eta.gov.lk (ETA=Electronic Travel Authorization) a zaplatit kartou 20 USD (stejná částka pro turistická i business víza). Platba prostřednictvím ETA je možná i po příletu na letišti v ceně 25 USD. Při příletu je třeba vyplnit Immigration Landing Card.
Každý návštěvník se musí prokázat pasem (s platností minimálně 180 dnů v den příjezdu), předložit zpáteční letenku i doložit dostatečné finanční prostředky na dobu pobytu. V systému ETA vyplní požadované osobní údaje, číslo pasu, jeho platnost a předpokládané datum příjezdu a odjezdu. Na jím zadané kontaktní údaje pak dorazí vyrozumění o přijaté platbě a souhlas se vstupem na území Srí Lanky, který platí 3 měsíce. Registrace je možná individuálně, v případě skupinových zájezdů registraci provede turistická kancelář.)
Pořadatelem tohoto zájezdu je STRIATUM, s.r.o., IČ 28456033.

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.