Goldi Sands, Srí Lanka, Negombo, 5.4.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 121788166

Goldi Sands

Srí Lanka » Negombo

, Hotel starstarstarGoldi Sands

Termín:

5.4.2018 - 13.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

9 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
34 190 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Goldi Sands Hotel
Kategorie hotelu: ****
Popis
Goldi Sands Hotel nabízí ubytování přímo u pláže ve městě Negombo, 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Bandaranaike. Je obklopen koloniálními holandskými budovami a nabízí bezplatné parkování a sladkovodní venkovní bazén.
Ubytování
Klimatizované pokoje mají vlastní balkon s výhledem na krásný Indický oceán. Ve všech pokojích najdete minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a TV s plochou obrazovkou.
Vzdálenosti
Park u pláže ve městě Negombo se nachází 3,5 km od hotelu Goldi Sands.
Vybavení a služby
V hotelové restauraci se podávají tradiční srílanská jídla a čerstvé plody moře. Do baru můžete zajít na nápoje a lehké občerstvení. Na místě se pořádají také pravidelné tématické večery a plážové grilování. Využít lze službu praní a čištění oděvů.
Sport a zábava
Hosté si mohou dopřát masáže nebo kosmetické procedury ve wellness centru Ayurveda Spa. Personál vám pomůže zajistit windsurfing nebo vodní lyžování.
Doprava
letecky z Prahy
Program
V případě zájmu o fakultativní výlet nás neváhejte kontaktovat. Cena je uvedena při obsazenosti 2-3 osob.

Negombo – výlet po městě (½ dne) – 853,-Kč

Vyzvedneme Vás u hotelu a uděláme si tour Negombo. Projedeme turistické oblasti až do centra města. Uděláme si procházku po Bazar, podíváme se na kanál, který je známý jako Hamiltonův kanál, která postavili holanďané v roce 1890 pro přepravu zboží z Puttlam do Colomba. Navštívíme katedrálu Sv. Mary postavenou roku 1874. Pojedeme na rybí trh, kde můžete i vidět jak jsou ryby vytaženy a následně draženy na aukci (rybí trh a aukce jssou zavřené o nedělích a svátcích). Negombo je multi-námoženské město s vysokou katolickou populací. Navštívíme starověky buddhistický chrám, kde můžete vidět místné obyvatelé jak Buddhu uctívají. Během prohlídky budeme projíždět rybářskými vesnicemi, okolo typických domů a rezidencí a taky oblasti, kde jsou koncentrováni muslimové.

Čeká nás také výlet lodí po Hamiltonově kanálu a řece Maha Oya.

Colombo – výlet po měste (celodenní) – 1066,-Kč

Vyzvedneme Vás u hotel posnídani, okolo 9 hodiny a pojedeme do Colomba. Colomo je obchodní hlavní město Sri Lanky. Je zde okolo 2 a půl milionu obyvatel, s nejvyšší hustotou zalidnění na celém ostrově. Navštívíte Fort a Pettah oblasti, hinduistický chrám, chám Gangarama a náměstí Nezávislosti. Uděláme si zastávku, abyste mohli vidět repliku největší postavy Buddhy na Sri Lance, která se nachází v Aukana. Také uvidíte konferenční sál, který darovala čínská vláda v roce 1970. Budete mít možnost nakoupit v obchodech se suvenýry či s oblečením, můžete navštívit různé restaurace a zkusit místní pokrmy. Později Vás odvezeme do hotelu.

Sloní sirotčinec Pinnawela (delší jak ½ dne) – 1979,-Kč

Vyzvedneme Vás ráno u hotelu a odjedeme do Pinnawela sloního sirotčince. Krmení slůňat probíhá každé dopoledne okolo 9:15 a odpoledne okolo 13:15. Pokud odjedete z Negomba okolo 10 hodiny ranní, v pořádku stihnete odpolední krmení slůňat. Po krmení můžete sledovat slony v řece, jak se zde myjí a hrají si ve skupinách. Na zpáteční cestě se zastavíme v zahradě, kde rostou různá koření a byliny. V případě zájmu můžeme zajistit i projížďku na slonu.

Výlet do Kandy (celodenní) – 2436,-Kč

Vyzvedneme Vás v 7 ráno a pojedeme do Kandy, posledního hlavního města sri lanských králů. Cesou navštívíme zahrady, ve kterých se pěstují bylinky a různé druhy koření. Navštívíte také Royal Botanical Garden v Peradeniya. V Peradeniya projedeme univerzitní oblastí, která byla založena roku 1942 jako Cejlonská Univerzita. Uděláme si také prohlídku města Kandy. Projedeme okolo jezera a navštívíme Gem Museum, Kandy Bazar, atd. Po cestě zpět do Negomba navštívíme chrám Tooth Relic.

Pinnawela a Kandy (celodenní) – 3044,-Kč

Vyzvedneme Vás okolo 6:30 ráno u hotelu a odjedeme do Pinnawela sloního sirotčince. Krmení slůňat probíhá každé dopoledne okolo 9:15 a odpoledne okolo 13:15. Pokud odjedete z Negomba okolo 7 hodiny ranní, v pořádku stihnete dopolední krmení slůňat. Po krmení můžete sledovat slony v řece, jak se zde myjí a hrají si ve skupinách. Na zpáteční cestě se zastavíme v zahradě, kde rostou různá koření a byliny. V případě zájmu můžeme zajistit i projížďku na slonu.
Později pojedeme do Kandy, posledního hlavního města sri lanských králů. Cestou navštívíme zahrady, ve kterých se pěstují bylinky a různé druhy koření. Navštívíte také Royal Botanical Garden v Peradeniya. V Peradeniya projedeme univerzitní oblastí, která byla založena roku 1942 jako Cejlonská Univerzita. Uděláme si také prohlídku města Kandy. Projedeme okolo jezera a navštívíme Gem Museum, Kandy Bazar, atd. Po cestě zpět do Negomba navštívíme chrám Tooth Relic.


Galle / Hikkaduwa (celodenní) – 2284,-Kč

Vyzvedneme Vás okolo 7 hodiny ranní u hotelu a pojedeme přes Colombo po pobřežních cestách na jih Sri Lanky. Zastavíme v Bentota, kde se projedeme na lodích po řece Madhu. Později navštívíme stanici, která se stará o želví mláďata a uvidíte jak jsou zde želvy chráněny a vypouštěny do moře. Poté nás čeká jízda směrem k Ambalangoda, do místa, kde se vyrábějí tradiční masky. Masky jsou vyráběny ve třech druzích, podle tradičních tanců. Následně potrvá chvilku jízda do Hikkaduwa, místa, které je velmi známo jako resort plný hotelů, restaurací, barů, obchodů se suvenýry, atd..
Později navštívíme pevnost Galle Fort, která byla prvně postavena roku 1588 portugalci, později značně opevněný během 17. století od roku 1649 dále holanďany. Dnes se toto místo proměnilo do barevné turistické oblasti, kterou navštěvují obyvatelé Sri Lanky a také turisté z celého světa. V pevnosti je mnoho restaurací, hospod a obchodů se suvenýry. V pozdějších večerních hodinách je naplánovaný příjezd zpět do Vašeho hotelu v Negombu.


Sigiriya skalní pevnost a Dambulla jeskynní chrám – 3197,-Kč

Vyzvedneme Vás u hotelo okolo 8 hodiny ranní, abych navštívili skalní pevnost Sigiriya, která je součástí kulturního dědictví UNESCO. Skalní pevnost postavil král Kashyapa. Je to místo, kde jsou vodní zahrady, fresky, starověké grafitti a úžasný výhled na zeleň Sri Lanky. Později navštívíme jeskynní chrám Dambulla, který postavil král Walagambahu v 1. století před naším letopočtem. Dambulla je rovněž na seznamu kulturního dědictví UNESCO a je to nejpůsobivější chrám na celé Sri Lance. V pozdějších večerních hodinách je naplánovaný návrat zpět do Negomba.


Národní park Wilpattu, jeep safari – 3197,-Kč

Vyzvedneme Vás okolo 10 hodiny ranní a pojedeme do národního parku Wilpattu. Národní park Wilpattu se nachází podél severozápadního pobřeží v nížinaté suché zóně Sri Lanky. Toto místo se skládá z komplexu jezer zvaných Villus, což jsou přírodní nádrže, které jsou plněné dešťovou vodou a jsou obklopeny travnatými pláněmi a hustými džunglemi. V národním parku Wilpattu žije mnoho druhů zvířat, jako například leopardi, asijští sloni, divoká prasta, bahení krokodýli a mnoho dalšího. Kromě těchto zvířat se tam nachází i nespočetné množství druhů ptáků a motýlů. Po národním parku Wilpattu se projedeme v jeepech a ve večerních hodinách se vrátíme zpět do hotelu.
Cena zahrnuje
Zpáteční letenku z Prahy včetně poplatků a tax, ubytování v hotelu Goldi Sands, transfery z/na letiště, povinné pojištění CK

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Cena nezahrnuje
Fakultativní výlety viz. program, vízum (Srí Lanka od 1. ledna 2012 zpoplatňuje krátkodobý pobyt cizinců (do 30 dnů). Každý zájemce o pobyt na ostrově se musí před příjezdem na Srí Lanku elektronicky registrovat na www.eta.gov.lk (ETA=Electronic Travel Authorization) a zaplatit kartou 20 USD (stejná částka pro turistická i business víza). Platba prostřednictvím ETA je možná i po příletu na letišti v ceně 25 USD. Při příletu je třeba vyplnit Immigration Landing Card.
Každý návštěvník se musí prokázat pasem (s platností minimálně 180 dnů v den příjezdu), předložit zpáteční letenku i doložit dostatečné finanční prostředky na dobu pobytu. V systému ETA vyplní požadované osobní údaje, číslo pasu, jeho platnost a předpokládané datum příjezdu a odjezdu. Na jím zadané kontaktní údaje pak dorazí vyrozumění o přijaté platbě a souhlas se vstupem na území Srí Lanky, který platí 3 měsíce. Registrace je možná individuálně, v případě skupinových zájezdů registraci provede turistická kancelář.)
Pořadatelem tohoto zájezdu je STRIATUM, s.r.o., IČ 28456033.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK